POPIS DOMOVA

Domov nabízí dlouhodobé ubytování pro 94 obyvatel. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové (ty jsou pouze 3). Většina pokojů má společné sociální zařízení (pro 2 pokoje 1 soc. zařízení = buňka). Pokoje jsou vybaveny základní nábytkem – postelí, nočním stolkem se signalizací, šatní skříní, stolem, židlí, křeslem a lednicí. Vyzývají tak své obyvatele, aby si je zútulnili vlastními doplňky z domova.

V otázce ubytování se vždy snažíme v rámci možností vyhovět  klientům v jejich požadavcích. Umožňujeme například společné bydlení manželům, partnerům.

 

 

SPOLEČNÉ PROSTORY

Domov je neomezeně otevřený pro návštěvy a přivítá je příjemnou atmosférou, která přímo vyzývá ke chvílím stráveným s blízkými. V kavárničce lze zakoupit kávu či zákusky a pak již jen najít to správné místo, ať už preferujete rušnější posezení uprostřed dění Domova nebo využijete klidu terasy či jiného zákoutí.

 IMG_0020       IMG_0040

 IMG_0035       IMG_0051

 

JÍDELNY

Stravu zajišťujeme sami a to s ohledem na dietní režim 5 x denně. V Domově je jedna hlavní jídelna, která také bývá využívána pro kulturní akce a na každém patře jsou jídelní kouty.

jídelna        IMG_0032

 

KOUPELNY

Domov je vybaven několika bezbariérovými koupelnami s vybavením, které nabídnou možnost užít si teplou lázeň i imobilním klientům. Doprovodem do koupelny Vám mohou být naši pečovatelé nebo Vaše rodina.

 

 

 

CO DÁL LZE U NÁS NAJÍT…

Domov má také svá místa, která slouží jako „potrava pro duši“. Třeba tak jako kaple nebo i místnost ergoterapie. Pro potěchu těla je k dispozici fyzioterapie. Potkat u nás můžete i zvířata – ta jsou vítána (samozřejmě při dodržení pravidel). V Domově tak žijí nejen lidé, ale také kočka či rybičky.

kaple    aktivizační místnost

kočka               IMG_0056

JAKO DOMA…

Podívejte se na video o nás